Розташування Львова спонукає напрямком першої поїздки закордон вибрати саме Польщу.
Про що варто знати, вирушаючи до Польщі на автомобілі – далі.
Необхідні документи
Для того, щоб перетнути кордон на автомобілі, додатково до стандартного набору документів вам потрібно мати з собою наступні документи:
- посвідчення водія (в народі – права)
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (в народі – техпаспорт)
- міжнародне обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних автотранспортних засобів (в народі – «Зелена карта»)
Зверніть увагу, що якщо ви не є власником автомобіля (не вписані в техпаспорт), то вам потрібно мати з собою довіреність з вписаним правом перетину кордону.
Зелена карта
Зелена карта – це фактично автоцивілка, яка діє на території Євросоюзу. Тому її вартість прив’язана до курсу євро, що робить її суттєво дорожчою. Її можна купити на мінімум 15 днів, або на будь-яку кількість місяців – від 1 до 12. Чим на довший термін купувати, тим дешевше вона коштуватиме. Прив’язується вона до авто, тому якщо ви їдете на ньому лише одного разу, то напевно варто взяти найкоротший термін.
![Зелена карта на автомобіль](https://mandrymaliuka.com/wp-content/uploads/2017/06/green_card-1024x592.jpg)
Так виглядає зелена карта на автомобіль
Зелену карту можна придбати:
- наперед в страхових компаніях у вашому місті (наприклад, PZU – вони навіть мають онлайн-калькулятор, чи в будь-якій іншій, яку ви оберете). Вартість такої карти зазвичай однакова в усіх компаніях, оскільки вони все одно переважно лише перепродують її від двох основних гравців ринку, за що отримують свою частку.
- на більшості пунктів перетину кордону – прямо перед в’їздом на територію КПП. Переважно на під’їздах до пунктів перетину кордону ви побачите чимало будок, в яких надають послуги страхування – як медичного, так і на авто, обміну валют і тд. Часто в таких будках вартість буде дешевшою, ніж у Львові, оскільки через велику концентрацію точок реалізації страховики просто зменшують свою маржу, щоб заманити клієнта. Часто, але не завжди 🙂
- на деяких пунктах перетину, як наприклад Рава-Руська – Гребенне, вже на польській частині пункту пропуску. В цьому випадку (якщо ви точно знаєте, що точка продажу там є), коли ви будете проходити огляд вже в польських митників і прикордонників, на запитання про страховку (ubezpieczenie, читається як “убєзпєченє”; якщо водій не розуміє, то митник можне сказати “страхованє” 🙂 ), можна відповісти, що йдете купувати. Коли вам дозволять, йдете до точки продажу (вона зазвичай в кінці, після віконечок митника і прикордонника, на смузі для автобусів). Самовільно йти не варто, за це може бути штраф. Зверніть увагу, що “Зелена карта” в цьому випадку купується за злоті. Переважно вона тут дешевша, ніж в українських страхових компаніях, проте часто діє лише на території Польщі. Крім того, можливі чисто технічні проблеми – закрита точка продажу чи ще щось. Тому радимо не відкладати до останнього моменту покупку.
Пункти перетину кордону
Щоб потрапити в Польщу автомобілем, вам треба буде вибирати серед восьми пунктів перетину (вони називаються за іменем двох населених пунктів – найближчих на цій трасі з обох боків кордону):
- Краковець – Корчова – 75 км від Львова, напрямок на Жешів, Краків, Вроцлав.
- Шегині – Медика – 80 км від Львова, напрямок на Перемишль, Жешів, Краків, Вроцлав.
- Рава-Руська – Гребенне – 75 км від Львова, напрямок на Замосць, Люблін, Варшаву.
- Грушів – Будомєж – 88 км від Львова, знаходиться посередині між попередніми пунктам перетину, звідти можна вибратися практично на всі великі траси.
- Угринів – Долгобичів – 103 км від Львова, , напрямок на Замосць, Люблін, Варшаву.
- Ягодин – Дорогуск – розташований у Волинській області, часто використовують подорожуючі з Києва.
- Устилуг – Зосін – ще один пункт перетину на Волині.
- Смільниця – Кросценко – 123 км від Львова, найпівденніший з усіх пунктів перетинів з Польщею, найкраще підходить для поїздок у Польські Татри.
Детальніше про кожен з пунктів – з описом інфраструктури і особливостей, а також з описом як до них добратися і деякими лайфхаками ми вже писали тут.
Правила дорожнього руху
В усіх країнах Євросоюзу основні правила дорожнього руху винесені на величезний дорожній знак при в’їзді. Виглядає він отак:
![Дозволена швидкість руху в Польщі](http://foto.3mam.net/u2012/Slubice_Frankfurt_Oder/slides/4000.jpg)
Дозволена швидкість на дорогах Польщі. Фото з сайту forum.prawojazdy.com.pl
Тут ви можете побачити декілька цікавих моментів.
Перший – в містах максимальна швидкість становить 50 км/год, але вночі (з 23.00 до 5.00) можна їхати зі швидкістю 60 км/год. Це нічне “послаблення” часто дуже виручає, якщо ви їдете не автобаном і у вас на маршруті багато дрібних населених пунктів. Часом в містах на інтенсивних ділянках може бути встановлений знак, який збільшує дозволену швидкість – найчастіше до 70 км/год.
Другий – обов’язково цілодобово повинні бути включені фари ближнього світла або денні ходові вогні (ДХВ) – і в населених пунктах, і за їх межами. В темну пору доби повинні бути ввімкнуті фари ближнього світла. Штрафи за невиконання починаються від 100 злотих (станом на 7 вересня 2017 року це більше 700 грн). Якщо вас зупинила поліція, тому що у вас перегоріла одна лампочка, ви можете апелювати до того, що це сталося щойно. В більшості випадків поліція тоді заставляє замінити лампочку на місці – тож бажано завжди мати з собою запасні. Також стикалися з розповідями мандрівників, що водій залишав поліцейським техпаспорт і їхав на найближу АЗС, щоб купити лампочку. а тоді повертався і забирав документи. Але це скоріше вийняток, ніж правило.
N.B. Цікавий такий момент – не у всіх країнах Європи можна їздити лише з ДХВ. Якщо ви плануєте дорогу ще в якісь країни і на вашому авто встановлені денні ходові вогні, перевірте, чи дозволено користуватися лише ними, чи потрібно теж ближнє світло головних фар.
Якщо ви подорожуєте з малюком, то він обов’язково повинен бути в автокріслі весь час протягом руху. Вийнятком може бути перевезення третьої дитини на задньому сидінні на центральному місці, в автомобілях, де неможливо встановити третє додаткове крісло. І то лише за умови, що дитині більше трьох років і вона прищепнута звичайним паском безпеки.
Раз ми вже згадали про паски безпеки – прищепнутими повинні бути всі без виключення пасажири. І тут теж цікавий момент – штраф платить кожен пасажир сам за себе. Тобто, якщо в авто будуть два пасажири прищепнутими, а два ні – вам випишуть два штрафи, на імена неприщепнутих 🙂
Ще одним частим порушенням, на які попадаються наші водії в Польщі, є розмова по телефону за кермом.
Також варто пам’ятати, що в автомобілі завжди повинні бути вогнегасник і знак аварійної зупинки, а при аварійній зупинці на автостраді або в темну пору доби ви не можете виходити з авто без світловідбивного жилету.
Також заборонено використовувати шиповані шини, а увімкнений радар-детектор можуть конфіскувати і оштрафувати вас.
Контроль швидкості
В Польщі дуже поширене використання радарів, особливо якщо дорога проходить через населені пункти. Часом це лише жовті коробки, які працюють більше як залякувачі водіїв, але ризикувати ми б не радили. При під’їзді до радара обов’язково буде про це знак або інформаційний напис. Часто перед радаром встановлений ще один, “тестовий” – він показує вашу поточну швидкість, і якщо вона завелика, то загорається напис з проханням сповільнитись.
Крім того, на узбіччі і навіть в кращих традиціях вже зниклого ДАІ – в кущах – можуть стояти патрульні авто і “ловити на фару”. Переважно вони стоять через кількасот метрів після в’їзду в населений пункт з траси.
Варто зауважити, що крім поліції, в Польщі вас має право зупинити Прикордонна служба (Straz Graniczna) – і крім всього іншого, перевірити ваші візи і право перебування на території Євросоюзу.
В якості експерименту на декількох дорогах Польщі зараз тестується новий метод контролю – відрізковий. Він полягає в тому, що на трасі є камера на початку ділянки, і ще одна в її кінці. При виїзді з ділянки вираховується ваша середня швидкість, і якщо вона вища за дозволену, дані вашого авто передаються патрулю далі по трасі.
На автобанах контроль здійснюється камерами, а також автомобілями поліції. І що цікаво, на автобанах вони ніяк не марковані – просто їде за вами авто (за власними спостереженнями – переважно Opel) і раптом вмикає сирену і дві маленьки “блимавки” на лобовому склі або в радіаторній решітці. Це теж варто мати на увазі.
Платні дороги
Загалом всі дороги в Польщі поділяються на три категорії і її можна зрозуміти з номера. Автостради називаються А*, де * – цифра від 0 до 9 (наприклад, А4 веде від кордону з Україною – пункт перетину Краковець – Корчова – і аж до німецького кордону через Жешів, Краків, Вроцлав). На таких дорогах нема однорівневих розв’язок, вона не проходить через населені пункти, а смуги зустрічного руху розділені відбійником.
Дороги регіонального значення (в Польщі вони називаються “krajowa”) мають дві цифри і не мають букв – наприклад “крайова 17” веде від пункту перетину Рава-Руська – Гребенне і аж до Варшави. Такі дороги є доволі широкими, але мають однорівневі розв’язки і проходять через населені пункти.
Ну і дороги місцевого значення скдадаються з 3 цифр, вони є доволі вузькими, часом на них навіть відсутня розмітка.
Платними в Польщі є окремі ділянки автострад. Так, наприклад, зі Львова до Кракова можна доїхати по А4 безкоштовно (тимчасово, наступного року вона повинна стати платною), а вже ділянка від Кракова до Катовіце цієї ж автостради є платною. Оплата за проїзд в Польщі здійснюється прямо на трасі і залежить від відстані, на яку ви їдете. Є участки, де ви оплачуєте при в’їзді на платну ділянку, але в більшості випадків на в’їзді ви отримуєте лише талончик (як на платних парковках) і віддаєте його та оплачуєте за проїзд на виїзді. Наприклад, за проїзд від Кракова до Вроцлава по А4 треба буде заплатити 36 злотих (станом на 7 вересня 2017 року це більше 250 грн). Паралельно платним дорогам є “крайові” і регіональні, але вони проходять через дуже велику кількість населених пунктів і така дорога займе значно більше часу.
N.B. Автостради дуже популярні в Польщі. Але з цієї ж причини в п’ятницю ввечері і в понеділок вранці біля великих міст на них можливі великі затори – слід про це пам’ятати при плануванні маршруту.
Такого поняття як віньєтка, або місячний абонемент, в Польщі поки що немає.
Вартість пального
В Польщі вартість пального є дорожчою, ніж в Україні.
На більшості АЗС доступний бензин марок А95 і А98 (там вони називаються відповідно Pb95 і Pb98). Дизельне паливо в Польщі називається olej napędowy (“олей напендови”) – скорочено ON. Газ на стеллах заправок називається LPG.
Слід пам’ятати, що, на відміну від України, ціна палива на різних АЗС навіть одної компанії може відрізнятися. Переважно дешевшими є заправки в містах, дорожчими – на трасі, а найдорожчі знаходяться на автострадах. Також найдешевшими є заправки від великих торгових центрів – Tesco і Auchan, але варто дивитися наперед на карті, оскільки далеко не у всіх містах вони є.
В Польщі найпопулярнішими мережами АЗС є Orlen, BP, Lotos, Shell. Там на станціях є магазини, туалет (в тому числі кімната матері і дитини), деколи кафе чи навіть ресторанчик.
Станом на 7 вересня 2017 року середня вартість вального в Польщі була наступною:
A95 (Pb95) | 4.45 PLN | 32.49 UAH |
ДП (ON) | 4.30 PLN | 31.40 UAH |
Газ (LPG) | 1.95 PLN | 14.24 UAH |
Загалом, подорожувати автомобілем в Польщі дуже комфортно. Якщо ви пережили пекло черг на пункті перетину кордону, то далі ви можете радісно подорожувати по класних дорогах без ям і з інформативними вказівниками 🙂 Щодо останніх – то це не жарти: якщо GPS веде вас кудись, але інформаційні вказівники показують об’їзд, довіртесь останнім, в 95% випадків вони мають актуальну інформацію. Якщо вказівник тимчасово не актуальний (наприклад, там ремонт дороги) – він буде перекреслений оранжевою смугою.
Хороших вам мандрівок і щасливої дороги!