Мандри малюка

Блог молодих батьків про досвід подорожей з малою дитиною і собакою

Україна

Як тільки приходить весна, усі погляди мандрівників прикуті до сонячного Закарпаття.  Бо в гори ще ніби зарано (деякі так думають), а от погрітись в термальних басейнах, помилуватись цвітінням сакури і попробувати різноманітні сорти вина знайдеться дуже багато бажаючих.Стільсько. На день до білих хорватів.

Враховуючи насиченість нашого щоденного життя, після того, як мама вийшла на роботу, наші подорожі все частіше перетворюються на «поїздку вихідного дня». Звісно, маючи лише два вихідних дні і розставляючи пріоритети, ти розумієш, що цей час треба також використати на прибирання,…

Читати повністю →


Карпатські пригоди: Черемош, гори, слінгозліт

Коли Назарівні було півроку, ми мали нагоду відпочивати в Білому Бізоні, де Ніно з татом сплавлялись по Дністру, а мама з малечею релаксували на території. Після повернення додому ми дізнались, що таких баз в Карпатах є дві, друга на Черемоші…

Читати повністю →


Поїзд вирушає! Мандруємо дитячими залізницями України

Нещодавня наша мандрівка до Ужгорода відкрила для нас одну цікаву локацію, про яку ми чомусь геть забули. Мова йде про дитячі залізниці. Якось ніколи не цікавились історією їхнього виникнення, та й в яких містах вони є. Виявляється, у восьми містах…

Читати повністю →


Прогулянки містом. Більше ніж парки та дитячі майданчики

Хочемо розповісти вам про те, як можна подорожувати рідним містом або ж містом, в якому живете. Такі вояжі не потребують додаткових зусиль, виготовлення документів чи великих витрат, але вони є пробними вилазками для вас та малечі, щоб побачити, як ви…

Читати повністю →


Сонячне Закарпаття

Як тільки приходить весна, усі погляди мандрівників прикуті до сонячного Закарпаття.  Бо в гори ще ніби зарано (деякі так думають), а от погрітись в термальних басейнах, помилуватись цвітінням сакури і попробувати різноманітні сорти вина знайдеться дуже багато бажаючих.

Читати повністю →


Зимові розваги з малюком

Зима цього року виявилась справжньою – з купами снігу і морозами. Тож ми вирішили не чекати до теплих днів і дослідити, куди ж можна поїхати у короткі мандрівки поблизу Львова.

Читати повністю →


Найперша мандрівка – Ужгород

Найперша довга мандрівка Назарівни була в Ужгород, до дідуся та бабусі. Їй тоді ще не було й двох місяців, і дорога в 270 кілометрів в одну сторону та ще й через перевал була для нас викликом.

Читати повністю →


Мандрівка-подарунок – сплав по Дністру.

Останнім часом в нашій компанії друзів було прийняте рішення, що найкраще дарувати емоції і враження, а не матеріальні речі. Про мандрівку-подарунок і буде наша розповідь. На дворі був серпень, а ми зібрались на сплав по Дністру.

Читати повністю →


В Славське з друзями

Літо видалось багатим на подорожі. Ця ж подорож була для нас спробою відпочити з друзями і випробувати проживання десяти дорослих і п’ятимісячного малюка в одному домі.

Читати повністю →

© 2024 Мандри малюка — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑